Dzień Dziecka 2016 :)

1 czerwca 2016 r. - Festyn z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole...

Z okazji Dnia Dziecka, 1 czerwca 2016 r. w naszej szkole odbył się niezwykły festyn. Głównym organizatorem święta dzieci była Rada Rodziców. Przygotowano wiele atrakcji, które sprawiły, że ten dzień na długo zapadł w pamięć dzieci i młodzieży, uczących się w naszej szkole. Wiele dzieci, mieszkających w okolicy odwiedziło nas wraz ze swoimi rodzicami.

Wielką niespodzianką okazały się potrwy narodowe: polskie, czeczeńskie i ukraińskie, przygotowane wspólnie przez rodziców. Przeprowadzono rodzinne zawody sportowe. Uczniowie wraz z rodzicami uczestniczyli w pikniku na trawie, wspólnym grillowaniu. Na boisku szkolnym w tym dniu górował zamek, cieszący się ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie koła teatralnego zaprezentowali spektakl "Gnomy", który wywoływał salwy śmiechu u widzów. Dzieci i młodzież, uczące się w szkole gry na gitarze dali pokaz swoich umiejętności. Fundacja Refugee.pl sfinansowała produkty spożywcze do wspólnego gotowania, a Stowarzyszenie Rozwoju i Integracji Młodzieży STRIM pokazało przedstawienie teatralno - cyrkowe i przeprowadziło warsztaty dla uczniów.

Uśmiechy na twarzach dzieci najlepiej świadczyły o powodzeniu imprezy.