Ferie w szkole

Podczas ferii zimowych, w dniach 15-17 stycznia 2024 r., odbywały się w naszej szkole zajęcia kreatywne, które poprowadziła dla dzieci pani pedagog Natalia Grzywacz.

To był bardzo ciekawy i kreatywnie spędzony czas.

Pierwszego dnia podczas zajęć dzieci miały okazję wykonywać kartki okolicznościowe metodą scrapbooking według własnego pomysłu. Wiele radości przy ich tworzeniu sprawiło wszystkim samodzielne tłoczenie ramek i ornamentów. Była również okazja do zagrania w nowe, nieznane gry planszowe.

Powstają kartki okolicznościowe

Poznajemy nowe gry

Ciekawe gry interaktywne

Poznajemy metodę scrapbooking

Drugi dzień upłynął  bardzo szybko w miłej i serdecznej atmosferze. Uczestnicy zajęć wykonali prace pt: "Zimowe miasto", do których wykorzystali kreatywne kolorowe papiery oraz waciki kosmetyczne. Dzieci przygotowały samodzielnie pyszne kanapki na drugie śniadanie. Kolejnym zadaniem było wykonanie antystresowych gniotków z balonów i mąki ziemniaczanej. Nie zabrakło rozmów o stresie i sposobach, jak sobie z nim radzić.

Były również gry planszowe, muzyka relaksacyjna, gra w kalambury i zumba.

Prace dzieci - Zimowe miasto

Zumba

Wspólne robienie kanapek

Ostatniego dnia dzieci integrowały się podczas wspólnego przyrządzania gofrów i wspólnej zabawy.

Robimy gofry