Sukcesy naszych szachistów!

Nasza reprezentacja klas 7-8: Ada, Kuba, Robert, Michał

18 października 2023 r.  nasza szkoła była gospodarzem gminnych rozgrywek szachowych organizowanych przez OSiR Góra Kalwaria w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2023/2024. Brały w nich udział 4 szkoły podstwowe. Rywalizacja była naprawdę wyrównana, tym bardziej z wielką duma ogłaszamy, że nasi uczniowie wygrali!

- W kategorii klas III-VI pierwsze miejsce wywalczyła reprezentacja w składzie: Rafał Żabka, Leon Wasilewski, Róża Sieńkowska, Bartek Nowak;

- W kategorii klas VII-VIII również pierwsze miejsce zdobyła drużyna: Robert Nogal, Jakub Białkowski, Michał Grzesikiewicz i Adrianna Cwyl.

WIELKIE BRAWA!!!

Obie drużyny będą reprezentować naszą szkołę w zawodach powiatowych 30 października - mocno trzymamy kciuki!

Rozgrywki naszej modszej reprezentacji - Rafał (z prawej)

Rozgrywki naszej modszej reprezentacji - Bartek (z lewej)

Rozgrywki naszej modszej reprezentacji - grają: Róża i Leon (przy stolikach z lewej)

Podczas turnieju