Wygrywamy konkursy plastyczne

Uczniowie naszej szkoły osiągają sukcesy w konkursach plastycznych...

Na początku czerwca 2017 r. ogłoszono wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "25 lat Państwowej Straży Pożarnej - Profesjonalni, Sprawni, Pomocni", w którym nasi uczniowie brali udział. W konkursie tym na szczeblu powiatowym uczeń kl. IV Mateusz Łopata zajął III miejsce, a uczennice gimnazjum Wiktoria Grzęda i Wiktoria Krupa otrzymały wyróżnienia. Po wręczeniu nagród uczniowie mogli zasiąść w najnowszym wozie strażackim, przymierzyć hełmy i zrobić zdjęcie z komendantem.

Piątego czerwca 2017 r. w Górze Kalwarii w Ratuszu odbyło się wręczenie nagród laureatom ogólnopolskiego konkursu plastycznego organizowanego przez KRUS pod hasłem "Bezpieczeństwo na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa". Uczniowie, którzy zajęli I, II, III miejsca na szczeblu szkolnym otrzymali dyplomy i nagrody z rąk pana Burmistrza Dariusza Zielińskiego. Uczennica kl. VI Agnieszka Rogulska zajęła I miejsce na szczeblu powiatowym.

Ogłoszony był również konkurs plastyczny "Góra Kalwaria w moich oczach". W kategorii klas IV - VI Agnieszka Rogulska zajęła II miejsce. Z gimnazjum: Julia Krupa - II miejsce oraz Wiktoria Grzęda - III miejsce.